samgfx1985

full service advertising agency

تماس با ما


شما از طریق این صفحه می‌توانید با ما ارتباط برقرار کنید. همچنین می‌توانید انتقادات و پیشنهادات خود را در حوزه‌ی خدماتی ما، از طریق این بخش به ما منتقل کنید.
samgfx195-contact-us-01.jpg
تیم پشتیبانی سام گرافیک در ساعات کاری آمادۀ پاسخ‌گویی به سوالات و درخواست‌های مشتریان محترم در کمترین زمان ممکن است. برای ارتباط و تماس با ما می‌توانید از طریق برقراری تماس تلفنی، ایمیل و تکمیل فرم بخش تماس با ما، اقدام نمایید. 
کارشناسان سام گرافیک در تمامی ایام هفته به غیر از جمعه‌ها و روزهای تعطیل رسمی پاسخ گوی سوالات و درخواست‌های شما مشتریان محترم است.

جهت ارتباط حضوری:

مراجعه حضوری فقط در مکان زیر امکان پذیر می‌باشد.

دفتر ایران : در حال حاضر بعلت شیوع ویروس کووید 19 ، تمامی هماهنگی ها بصورت آنلاین می باشد.   (حضور با هماهنگی قبلی)

دفتر ترکیه :  در حال حاضر بعلت شیوع ویروس کووید 19 ، تمامی هماهنگی ها بصورت آنلاین می باشد.   (حضور با هماهنگی قبلی)

ارتباط با واحد روابط عمومی
جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید
لطفا نام خود را وارد کنید !
لطفا ایمیل خود را وارد کنید !
لطفا آدرس لینک سایت خود را وارد کنید !
لطفا پیام خود را وارد بنویسید!

تماس با ما به صورت تلفنی

روزهای شنبه الی چهارشنبه ، از ساعت 10 صبح الی 17 (5 عصر)

05 65 537 935 (98+)

راهنمای تکمیل فرم:

۱- نام و ایمیل خود را با دقت بنویسید. (اغلب مکاتبات ما با شما از طریق ارسال ایمیل می‌باشد)
۲- بعد از اینکه ایمیل خود را وارد کردید موضوع درخواست و یا سوال خود را برای ما بنویسید.
۳- سوال و درخواست خود را در این بخش وارد کنید و سپس کلید ارسال را کلیک کنید.

بعد از اینکه پیام شما را دریافت کردیم، بخش روابط عمومی به سرعت درخواست و سوال شما کاربران را بررسی می‌کند و جواب را توسط ایمیل برای شما ارسال می‌کند، اگر احتیاج به ضمیمه نمودن فایلی دارید، می‌توانید پس از ثبت نام در سایت سام گرافیک از طریق ارسال تیکت فایل مورد نظرتان را نیز برای ما ارسال نمایید.
راحله به جمع اعضا سام گرافیک پیوستHimora به جمع اعضا سام گرافیک پیوستپارسا به جمع اعضا سام گرافیک پیوستگلچین به جمع اعضا سام گرافیک پیوستافراز به جمع اعضا سام گرافیک پیوستزهره به جمع اعضا سام گرافیک پیوستسالار به جمع اعضا سام گرافیک پیوستelmira به جمع اعضا سام گرافیک پیوستSoli به جمع اعضا سام گرافیک پیوستکاربر : **مهران اسماعیلی** / موضوع جدیدی مطرح کرد / **برای صدور فیش ...**شرکت تمل به جمع اعضا سام گرافیک پیوستکاربر : **مدیر سایت** / موضوع جدیدی مطرح کرد / ** برای ارسال سفارش ابتدا فرم درخواست ...**کاربر : **مدیر روابط عمومی** / موضوع جدیدی مطرح کرد / **برای رسیدگی به این موضوع ابتدا تیکت ارسال کنید...**کاربر : **parsa** / موضوع جدیدی مطرح کرد / **روش ارسال فرم همکاری...**کاربر : **pegah co** / موضوع جدیدی مطرح کرد / **چطورمیتونم با مدیرعامل مستقیما...****arezoo** سوال جدیدی مطرح کرده مدیر حسابداری پاسخ جدیدی ارسال کرد **شماره حساب برای شما ...****شرکت فرمند** سوال جدیدی مطرح کرده مدیر سایت پاسخ جدیدی ارسال کرد **پست خصوصی ** مدیر سایت پاسخ جدیدی ارسال کرد **از منوی پیشخوان وارد...**