samgfx1985

full service advertising agency

طراحی حلب پنیر

امتیاز این مقاله 2 مجموع آرا
بازدید: 540 دفعه

هر محصولی که تولید می‌شود نیاز به بسته‌بندی مناسب خودش دارد و عرضه یک کالا بدون بسته‌بندی آن امکان‌پذیر نیست. این موضوع به قدری اهمیت دارد که گاهی موجب افت فروش و در نتیجه ضرر و زیان برای تولید‌کننده می‌شود.
بسته‌بندی هم مانند صنایع تخصصی، یک صنعت مولد است و می بایست برای طراحی و چاپ از نیروهای متخصص و ماهر در این زمینه استفاده نمود. زیرا پس از کیفیت اصلی محصول شما، آنچه موجب می شود تا آمار فروشتان روند افزایشی داشته باشد، نوع بسته بندی و کیفیت طراحی و چاپ محصول شما می باشد.

 

زمانی که صحبت از طراحی پنیر حلب یا پنیر UF می شود باید در نظر داشته باشید انتخاب طرحی متفاوت نیازمند تخصص و مهارت در زمینه روانشناسی رنگ ها و همچنین زیبایی شناسی در طراحیست، تا زمانیکه محصول شما در کنار سایر محصولات در فروشگاه ها قرار می گیرد ، چشم گیر تر باشد و خریدار را به سمت خود جذب کند.

 

نکته بسیار مهم

مهمترین اصل در طراحی بسته بندی صنعت غذایی، رعایت اصول مفهومی می باشد، از شناخت بازار هدف گرفته تا خلاقیت و نوآوری در هنگام آغاز طراحی این نوع بسته بندی.
می بایست پیش از آغاز فرآیند طراحی، بصورت تخصصی محصول مورد نظر و همچنین شناخت بازار فروش و نوع مصرف کننده آن کالا را بصورت کاملا حرفه ای مورد تحقیق قرارداد تا با آنالیز صحیح بتوانیم به درک وسیعی ای برای پیش نیازهای طراحی آن بسته بندی و همچنین سهم بزرگی در افزایش تولید آن مشتری داشته باشیم، از این رو تیم بازاریابی و توسعه اهداف فروش سام گرافیک پیوسته در تلاش است تا با همت کارشناسان خود برای تحقق این امر پیشرو باشد.

در عکس پایین شما می توانید نمونه ای از هزاران پروژه انجام شده توسط تیم ما را مشاهده نماییدطراحی و چاپ روی انواع سطوح

پیشنهاد سام گرافیک، طراحی برای تکمیل فرآیند این نوع چاپ نیازمند تخصص و تجربه بسیار بالایی می باشد که شما می توانید با دریافت مشاوره از کارشناسان فنی ما بهترین کیفیت در طراحی و چاپ را داشته باشید .

  • سال اکران پروژه

    قبل از سال 1400

  • محل انجام پروژه

    کشور ایران - ترکیه

  • میزان پیشرفت پروژه

    این پروژه تکمیل و تحویل سفارش دهنده داده شده است

مدیر سایت

مدیر سایت

  • آقا
راحله به جمع اعضا سام گرافیک پیوستHimora به جمع اعضا سام گرافیک پیوستپارسا به جمع اعضا سام گرافیک پیوستگلچین به جمع اعضا سام گرافیک پیوستافراز به جمع اعضا سام گرافیک پیوستزهره به جمع اعضا سام گرافیک پیوستسالار به جمع اعضا سام گرافیک پیوستelmira به جمع اعضا سام گرافیک پیوستSoli به جمع اعضا سام گرافیک پیوستکاربر : **مهران اسماعیلی** / موضوع جدیدی مطرح کرد / **برای صدور فیش ...**شرکت تمل به جمع اعضا سام گرافیک پیوستکاربر : **مدیر سایت** / موضوع جدیدی مطرح کرد / ** برای ارسال سفارش ابتدا فرم درخواست ...**کاربر : **مدیر روابط عمومی** / موضوع جدیدی مطرح کرد / **برای رسیدگی به این موضوع ابتدا تیکت ارسال کنید...**کاربر : **parsa** / موضوع جدیدی مطرح کرد / **روش ارسال فرم همکاری...**کاربر : **pegah co** / موضوع جدیدی مطرح کرد / **چطورمیتونم با مدیرعامل مستقیما...****arezoo** سوال جدیدی مطرح کرده مدیر حسابداری پاسخ جدیدی ارسال کرد **شماره حساب برای شما ...****شرکت فرمند** سوال جدیدی مطرح کرده مدیر سایت پاسخ جدیدی ارسال کرد **پست خصوصی ** مدیر سایت پاسخ جدیدی ارسال کرد **از منوی پیشخوان وارد...**