samgfx1985

full service advertising agency

طراحی و چاپ سلفون

امتیاز این مقاله 2 مجموع آرا
بازدید: 493 دفعه

بسته بندی بر پایه سلفون از ایام کهن یکی از مناسب ترین و ایده آل ترین متریال ها برای بسته‌بندی مواد غذایی، دارویی و کشاورزی می باشد و جایگاه ویژه‌ای در صنعت بسته بندی دارد. قابلیت دوخت پذیری و لمینت پذیری بالا باعث شده تا بسته بندی سلفونی در ممانعت از ورود هوا، رطوبت و انواع آلودگی ها بسیار موفق عمل کند. درواقع سلفون‌ها به دلیل اینکه از لحاظ بهداشتی اهمیت بسیاری دارند، غالبا برای بسته‌بندی مواد غذایی و دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
اما در این بین، عملکرد خوب سلفون در چاپ با سرعت بالا را شاید بتوان از مهم ترین مزایای آن دانست.

 

طراحی و چاپ سلفون مواد غذایی


نکته بسیار مهم

نکاتی که باید در طراحی بسته بندی به آن توجه ویژه ای کنیم :

 
 • بسته بندی باید به خریدار اطلاعات کامل را بدهد.
 • نوع و جنس ماده اولیه بسته بندی از نظر بهداشتی و ایمنی مناسب انتخاب شده باشدو سلامتی در صورت مصرف را تضمین کند.
 • بسته بندی باید مشتری را جذب کند و جذابیت داشته باشد.
 • بسته بندی باید شخصیت و شان مشتری را حفظ کرده و به مصرف کننده احترام بگذارد.
 • باید با فرهنگ و ارزش های کشور هدف را در نظر داشته باشد.
 • باید از فرهنگی که برای مردم لذت بخش است استفاده کنیم.
 • هزینه مواد اولیه بسته بندی نباید آنچنان سنگین باشد که بهای فروش کالا را نسبت به کالای مشابه غیر قابل رقابت سازد.
 • بسته بندی باید به طریقی طراحی شود که دسترسی به کالا راحت باشد.
 • بسته بندی باید مطابق با استانداردهای روز کشور باشد.
 • بسته بندی مورد نظر به صورت کامل قابل حمل و نقل باشد.

در عکس پایین شما می توانید نمونه ای از هزاران پروژه انجام شده توسط تیم ما را مشاهده نماییدطراحی و چاپ سلفون

قیمت بسیار مناسب در بسته‌بندی سلفون و اهمیت ویژه آن برای تولید کنندگان


امروزه قیمت تمام شده هر محصول نقش به سزایی در عرضه کالا به دست مشتریان دارد. اگر نتوانیم کالای موردنظر خود را ، درست ارزیابی کنیم، هزینه‌های سربار باعث گران شدن و عدم رقابت با سایر تولیدکنندگان می‌گردد. طراحی و چاپ سلفون نسبت به محصولات بسته‌بندی دیگر قیمت بسیار مناسبی را دارا می‌باشد. به‌طوری‌که بسیاری از تولیدکنندگان با تغییر بسته‌بندی خود از جنس مقوا و کارت و ... به سلفون توانسته‌اند قیمت نهایی کالای خود را به‌صورت محسوسی کاهش و حجم مشتریان خود را به طرز چشمگیری افزایش دهند.

 بررسی اجمالی

لازم است بدانید: سلفون‌ها در سه گروه سلفون شفاف، سلفون متالایز و سلفون صدفی تولید می‌شوند که هر کدام از آن‌ها با توجه به کاربردشان با یکدیگر فرق دارند. به‌عنوان مثال: برای بسته‌بندی مواد غذایی همچون چیپس و پفک که با برخورد با آفتاب فاسد می‌شوند، از سلفون متالایز استفاده می‌کنند.
آلومینیوم موجود در سلفون متالایز باعث می‌شود در اثر برخورد با آفتاب، مواد داخل بسته فاسد نشوند. اما در بسته‌بندی‌هایی همچون ماکارونی که حتی اگر در معرض نور خورشید هم قرار بگیرند، مشکلی پیش نخواهد آمد و فاسد نمی‌شوند، از سلفون شفاف استفاده می‌کنند.
استفاده از سلفون شفاف باعث می‌شود محصول به خوبی دید داشته باشد و مشتری بتواند خود محصول را هم ببیند، از طرفی، یکی از ویژگی‌های بارز سلفون شفاف، هزینه‌ی مناسب آن می‌باشد که برای عموم مردم به صرفه است.
جالب است بدانید: کاربرد سلفون صدفی هم برای آن دسته از مواد غذایی می‌باشد که برای سالم ماندن نیازمند سرما هستند و باید در سردخانه‌ها نگهداری شوند. در این‌گونه مواد غذایی لازم است که از سلفون صدفی استفاده شود.

 • سال اکران پروژه

  قبل از سال 1400

 • محل انجام پروژه

  کشور ایران - ترکیه

 • میزان پیشرفت پروژه

  این پروژه تکمیل و تحویل سفارش دهنده داده شده است

مدیر سایت

مدیر سایت

 • آقا
راحله به جمع اعضا سام گرافیک پیوستHimora به جمع اعضا سام گرافیک پیوستپارسا به جمع اعضا سام گرافیک پیوستگلچین به جمع اعضا سام گرافیک پیوستافراز به جمع اعضا سام گرافیک پیوستزهره به جمع اعضا سام گرافیک پیوستسالار به جمع اعضا سام گرافیک پیوستelmira به جمع اعضا سام گرافیک پیوستSoli به جمع اعضا سام گرافیک پیوستکاربر : **مهران اسماعیلی** / موضوع جدیدی مطرح کرد / **برای صدور فیش ...**شرکت تمل به جمع اعضا سام گرافیک پیوستکاربر : **مدیر سایت** / موضوع جدیدی مطرح کرد / ** برای ارسال سفارش ابتدا فرم درخواست ...**کاربر : **مدیر روابط عمومی** / موضوع جدیدی مطرح کرد / **برای رسیدگی به این موضوع ابتدا تیکت ارسال کنید...**کاربر : **parsa** / موضوع جدیدی مطرح کرد / **روش ارسال فرم همکاری...**کاربر : **pegah co** / موضوع جدیدی مطرح کرد / **چطورمیتونم با مدیرعامل مستقیما...****arezoo** سوال جدیدی مطرح کرده مدیر حسابداری پاسخ جدیدی ارسال کرد **شماره حساب برای شما ...****شرکت فرمند** سوال جدیدی مطرح کرده مدیر سایت پاسخ جدیدی ارسال کرد **پست خصوصی ** مدیر سایت پاسخ جدیدی ارسال کرد **از منوی پیشخوان وارد...**