samgfx1985

full service advertising agency

طراحی و چاپ جعبه همبرگر

امتیاز این مقاله 1 پسند
بازدید: 596 دفعه

جعبه همبرگر و سیب زمینی سرخ کرده با رنگ بندی و طراحی مناسبی که دارد ، یکی از اصلی ترین غذا ها در منو هر فست فودی میباشد میتواند مشتریان بیشتری را برای شما جذب کند .

 

بهداشتی بودن جعبه یکی از عوامل مهم برای انتخاب جعبه برگر میباشد ، ما در تولید کارتن ، جعبه و پاکت همبرگر از مقوای کاملا بهداشتی ایندربرد استفاده میکنیم .
کلیه جعبه های ساندویچ، فست فود، پیتزا و ... با استفاده از کاغذ و مقوای کرافت ساخته شده اند مزیت این امر، این است که کاملا بهداشتی بوده و میتواند شرایط نگهداری مواد غذایی تازه و داغ را برای شما فراهم کند .
مقوای کرافت به غیر از بهداشتی بودن ، طعم غذا را حفظ کرده و بر روی بو و طعم غذا تاثیر نمیگذارد . جعبه های خاص متناسب با سلیقه شما طراحی، چاپ و تولید میشود .

 
 • استفاده از مقوای بهداشتی
 • استحکام مناسب جهت وزن محصول
 • مقاومت مناسب در برابر حرارت احتمالی
 • رعایت بهداشت مقوا در گستره ی مسیر تولید

 

نکته بسیار مهم

طراحی قالب (تیغ برش) این گونه بسته بندی نیازمند دانش، تخصص و مهارت خاص می باشد. از همین جهت شما می توانید طی مشاوره با کارشناسان ما از قالب های انحصاری و زیبا برای ارائه محصولات خودتان بهره مند شوید.

در عکس پایین شما می توانید نمونه ای از هزاران پروژه انجام شده توسط تیم ما را مشاهده نماییدطراحی و چاپ جعبه همبرگر و فست فود

یکی از افتخارات تیم طراحی سام گرافیک، کاربرد خلاقیت بی حد و اندازه آن می باشد . ما همواره در حال تحقیق و توصعه نیاز بازار در جهت جذب و افزایش فروش هستیم، در همین راستا مفتخریم که با تولید انواع جعبه و بسته بندی های صادراتی گامی متفاوت و نوین در صنایه بسته بندی محصولات غذایی برداشته ایم.

 بررسی اجمالی

با توجه به محبوبیت روز افزون فست فود در بین اکثر افراد جامعه، طراحی بسته بندی فست فود مانند هر نوع محصول دیگر در هر صنف و کسب و کاری و سایر مواد غذایی دارای اهمیت ویژه می باشد و بدون شک برای دست یافتن به موفقیت در طراحی مناسب و جذاب نیاز به رعایت برخی نکات و اصول می باشد.
در بسیاری از مواقع نوع طراحی بسته بندی باید به گونه ای باشد که مشتری باقی مانده ی غذا را در آن نگهداری کرده و در برابر دما و نور و هوا از غذا محافظت شود، در این راستا ما با ارائه طرحهای بی نظیر و منحصر به فرد طراحی تلاش نموده ایم پیشتاز در صنعت چاپ و بسته بندی باشیم.

 • سال اکران پروژه

  قبل از سال 1400

 • محل انجام پروژه

  کشور ایران

   
   

   

   

 • میزان پیشرفت پروژه

  این پروژه تکمیل و تحویل سفارش دهنده داده شده است

مدیر سایت

مدیر سایت

 • آقا
راحله به جمع اعضا سام گرافیک پیوستHimora به جمع اعضا سام گرافیک پیوستپارسا به جمع اعضا سام گرافیک پیوستگلچین به جمع اعضا سام گرافیک پیوستافراز به جمع اعضا سام گرافیک پیوستزهره به جمع اعضا سام گرافیک پیوستسالار به جمع اعضا سام گرافیک پیوستelmira به جمع اعضا سام گرافیک پیوستSoli به جمع اعضا سام گرافیک پیوستکاربر : **مهران اسماعیلی** / موضوع جدیدی مطرح کرد / **برای صدور فیش ...**شرکت تمل به جمع اعضا سام گرافیک پیوستکاربر : **مدیر سایت** / موضوع جدیدی مطرح کرد / ** برای ارسال سفارش ابتدا فرم درخواست ...**کاربر : **مدیر روابط عمومی** / موضوع جدیدی مطرح کرد / **برای رسیدگی به این موضوع ابتدا تیکت ارسال کنید...**کاربر : **parsa** / موضوع جدیدی مطرح کرد / **روش ارسال فرم همکاری...**کاربر : **pegah co** / موضوع جدیدی مطرح کرد / **چطورمیتونم با مدیرعامل مستقیما...****arezoo** سوال جدیدی مطرح کرده مدیر حسابداری پاسخ جدیدی ارسال کرد **شماره حساب برای شما ...****شرکت فرمند** سوال جدیدی مطرح کرده مدیر سایت پاسخ جدیدی ارسال کرد **پست خصوصی ** مدیر سایت پاسخ جدیدی ارسال کرد **از منوی پیشخوان وارد...**