samgfx1985

full service advertising agency

طراحی و چاپ جعبه نقل و شیرینی

امتیاز این مقاله 3 مجموع آرا
بازدید: 456 دفعه

جعبه و بسته بندی زیبا یک امر مهم در بالا بردن آمار فروش و وارد کردن محصول به چرخه ی خرید مردم است. محصول شما خریداری می شود حتی بدون اینکه جزو نیاز های اولیه ی مردم باشد. اگر طراحی خوبی برای محصولتان در نظر گرفته باشید مشتری که حتی به آن محصول احتیاجی ندارد جذب بسته بندی زیبای محصولتان شده .

 

فراموش نکنید که بسته بندی با مشتری سخن می گوید..!

زمانیکه کیفیت طراحی و چاپ بسته بندی شما از استانداردهای گرافیکی و کیفی برخوردار باشد، مخاطب دست در جیب می کند و محصول شما را در سبد خریدهای خود قرار می دهد، و این اعجاز بسته بندی ست. بنابراین قدرت فروش بواسطه بسته بندی محصولات خود را جدی بگیرید.

طراحی و چاپ جعبه نقل و شیرینی

 

ساختاربسته بندی شیرینی

جعبه های پنجره دار در اصلاح رایج ویندو پک نامیده می شوند، پنجره با قلب مشتری ارتباط برقرار می کند . شیرینی شما از داخل جعبه به end user و خریدار نهایی شما چشمک می زند. دیدن تمام محصول درون بسته بندی یا حتی بخشی از آن ، حس اعتماد ایجاد می کند و مشتری دیگر با یک هندوانه ی در بسته رو به رو نیست. اگرمشتری دقیقا شکل محصول را ببیند هم دید بهتری به محصول مورد نظر پیدا می کند هم اعتماد بیشتری میتواند به خریدش داشته باشد.
این نوع بسته بندی که دارای پنجره طلق است برای مشتری جذابیت های به خصوص خودش را دارد، مشتری ارتباط چشمی با محصولتان برقرار می کند و همین باعث امتیاز مثبت است. ساختار بسته بندی آخرین و مهم ترین فرصت ارتباط برقرار کردن مشتری با محصول قبل از خرید است .

 

نکته بسیار مهم

جدی ترین دغدغه ی تولید کنندهای شیرینی و کاپ کیک در مرحله اول سالم ماندن محصول در زمان فروش تا زمان رسیدن به دست مشتری می باشد.

دیوایدر ، منقسم یا پارتیشن راه حل مناسبی برای این نوع تولید کنندگان است که شیرینی و کاپ کیکی تولید می کنند دیوایدر ها از خراب شدن و خورد شدن شیرینی و کاپ کیک جلوگیری می کند و دیگر نکته حائز اهمیت درباره این دیوایدر ها خارج کردن آسان و سریع شیرینی و کاپ کیک از جعبه توسط مشتری نهایی است.

در عکس پایین شما می توانید نمونه ای از هزاران پروژه انجام شده توسط تیم ما را مشاهده نماییدبسته بندی شیرینی

تهیه و تولید اینگونه جعبه ها نیازمند دانش طراحی تخصصی قالب می باشد، از این جهت پیشنهاد میکنیم برای جلوگیری از هزینه های جانبی و خطا های احتمالی پس از تولید، از راهنمایی کارشناسان ما بهره مند شوید.

 بررسی اجمالی

هرچند اصلی ترین کارکرد تمام انواع بسته بندی ،نگهداری مناسب از محصول داخل آن است، اما به طور خاص در مورد جعبه شیرینی، طراحی آن باید به نوعی باشد که بتواند تازگی محصولات را تا ساعت ها پس از آن نیز حفظ کند. همچنین، علاوه بر نگهداری شیرینی یا کیک در وضعیت مناسب، یک جعبه ایده آل باید بتواند برند شما را هم به خوبی به مخاطبان معرفی کند. حتماً به خاطر داشته باشید که کیفیت شیرینی ها همیشه در محل مصرف آن قضاوت می شود، نه در داخل ویترین مغازه شما.
بنابراین، انتخاب یک جعبه نامناسب، می تواند به قیمت از دست دادن همیشگی مشتریانتان تمام شود. همین موضوع به تنهایی سبب می شود که بسیاری از بسته بندی های متداول که برای سایر محصولات به کار می رود و ظاهر نسبتاً مناسبی هم دارند، برای کیک و شیرینی اصلاً مناسب نباشند.

  • سال اکران پروژه

    قبل از سال 1400

  • محل انجام پروژه

    کشور ایران - ترکیه

  • میزان پیشرفت پروژه

    این پروژه تکمیل و تحویل سفارش دهنده داده شده است

مدیر سایت

مدیر سایت

  • آقا
راحله به جمع اعضا سام گرافیک پیوستHimora به جمع اعضا سام گرافیک پیوستپارسا به جمع اعضا سام گرافیک پیوستگلچین به جمع اعضا سام گرافیک پیوستافراز به جمع اعضا سام گرافیک پیوستزهره به جمع اعضا سام گرافیک پیوستسالار به جمع اعضا سام گرافیک پیوستelmira به جمع اعضا سام گرافیک پیوستSoli به جمع اعضا سام گرافیک پیوستکاربر : **مهران اسماعیلی** / موضوع جدیدی مطرح کرد / **برای صدور فیش ...**شرکت تمل به جمع اعضا سام گرافیک پیوستکاربر : **مدیر سایت** / موضوع جدیدی مطرح کرد / ** برای ارسال سفارش ابتدا فرم درخواست ...**کاربر : **مدیر روابط عمومی** / موضوع جدیدی مطرح کرد / **برای رسیدگی به این موضوع ابتدا تیکت ارسال کنید...**کاربر : **parsa** / موضوع جدیدی مطرح کرد / **روش ارسال فرم همکاری...**کاربر : **pegah co** / موضوع جدیدی مطرح کرد / **چطورمیتونم با مدیرعامل مستقیما...****arezoo** سوال جدیدی مطرح کرده مدیر حسابداری پاسخ جدیدی ارسال کرد **شماره حساب برای شما ...****شرکت فرمند** سوال جدیدی مطرح کرده مدیر سایت پاسخ جدیدی ارسال کرد **پست خصوصی ** مدیر سایت پاسخ جدیدی ارسال کرد **از منوی پیشخوان وارد...**